Кіпр: Нікосія не збирається виходити із зони євро

01 Apr, 2013 | |

 Президент Кіпру Нікос АНАСТАСІДЕС заявив про те, що навіть не зважаючи на внутрішню фінансово-економічну кризу на Кіпрі його країна не планує ухвалювати жодних рішень про вихід із зони Євро.

 

Він також заявив про те, що на сьогодні достатньо інструментів, аби втримати ситуація в банківському секторі Кіпру під контролем. Саме тому мова не може йти про якийсь фінансовий колапс. Разом з тим Президент Кіпру не виключає початок масштабного переформатування глобального фінансового ринку.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.