Італія: розпочато процедура обрання Президента

19 Apr, 2013 | |

18 квітня 2013 року розпочалася процедура обрання Президента Італійської Республіки, яка відбувається у чотири тури під час спільного засідання двох палат італійського парламенту. За результатами першого туру голосування основний кандидат на найвищий державний пост Франко МАРІНІ не набрав необхідних 2/3 голосів. З 1007 «великих виборців» за нього проголосувало 521.

 

Зважаючи на особливості процедури обрання Глави Італійської держави, очевидно, що й під час наступних двох турів Франко МАРІНІ не отримає необхідних 2/3 голосів. Водночас він може бути обраним 19 квітня у ході четвертого туру голосування простою більшістю – 504 голоси, у разі якщо право- та лівоцентристи залишаться відданими раніше досягнутим між ними домовленостям щодо підтримки кандидатури МАРІНІ.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь