Італія: розпочато процедура обрання Президента

19 Apr, 2013 | |

18 квітня 2013 року розпочалася процедура обрання Президента Італійської Республіки, яка відбувається у чотири тури під час спільного засідання двох палат італійського парламенту. За результатами першого туру голосування основний кандидат на найвищий державний пост Франко МАРІНІ не набрав необхідних 2/3 голосів. З 1007 «великих виборців» за нього проголосувало 521.

 

Зважаючи на особливості процедури обрання Глави Італійської держави, очевидно, що й під час наступних двох турів Франко МАРІНІ не отримає необхідних 2/3 голосів. Водночас він може бути обраним 19 квітня у ході четвертого туру голосування простою більшістю – 504 голоси, у разі якщо право- та лівоцентристи залишаться відданими раніше досягнутим між ними домовленостям щодо підтримки кандидатури МАРІНІ.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Эро

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом: