Албанія: на парламентських виборах перемагають ліві

26 Jun, 2013 | |

23 червня 2013 року в Албанії відбулися парламентські вибори. За попередніми даними Центрвиборчкому (підраховано 74% бюлетенів) ліва коаліція, яку очолює опозиційна Соціалістична партія на чолі з колишнім мером Тирани Е.Рамою, лідирує з результатом 57% голосів. Права коаліція, сформована лідером правлячої Демократичної партії, діючим Прем'єр-міністром С.Берішею, набирає близько 40%. Таким чином, соціалісти та їх партнери можуть розраховувати на 82 мандати в 140-місцевому однопалатному парламенті, а демократи – на 57.

 

На одній з виборчих дільниць на півночі Албанії, у місті Лач, під сталася стрілянина, одна особа загинула, три особи, включаючи кандидата від правлячої Демократичної партії були госпіталізовані із вогнестрільними пораненнями. Лідери лівих сил засудили вбивство свого активіста та виступили з різкою критикою на адресу влади.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.