Камбоджа: опозиція бойкотуватиме відкриття сесії парламенту.
Лідер опозиції Сем Рaйнc (Sam Rainsy) заявив у неділю, що опозиція бойкотуватиме відкриття сесії парламенту і проводитиме вуличні протести.
Сем Райнс, лідер опозиційної партії Національного Порятунку Камбоджі, повідомив журналістам, що його партія не братиме участь у будь-якій формі правління, в принципі, поки не було незалежного розслідування звинувачень у порушеннях в ході виборів.
Раніше, в неділю, Національна виборча комісія Камбоджі ратифікувала результати виборів згідно з якими правляча Камбоджійська Народна партія пана Хун Сена отримала 68 місць у Національних зборах, а опозиційна партія 55.
Парламент повинен почати працювати протягом 60 днів від дня виборів 28 липня.
Пан Райнс заявив, що опозиція проводитиме публічні демонстрації цього тижня, на яких вимагатиме проведення розслідування порушень в ході виборів.
Народна партія Хун Сена править Камбоджею протягом 28 років і як і раніше контролює ситуацію, хоча опозиція на цьогорічних виборах отримала значно більше місць, ніж це було в минулому.
Опозиція стверджує, що могла б отримати більшість, якби вибори були справедливими. Але її судові позови були відхилені.
20 000 прихильників опозиції зібрались цієї суботи в столиці Камбоджі Пномпені, з підтримкою вимог своїх лідерів розслідувати фальсифікацій на виборах.
США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.
План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.