Китай: інвестиції в переробку вугілля в Казахстані

03 Dec, 2013 | |

Китайська компанія "Циньхуа" має намір вкласти вісім мільярдів доларів на переробку вугілля в Казахстані. Про це на прес -конференції в Астані повідомив заступник голови правління АТ "KAZNEX INVEST" Кайрат Карманов.

"Китайська компанія провела ряд зустрічей з керівництвом Карагандинської області, де візьме в розробку одне з вугільних родовищ.

Потужність переробки - шість мільйонів тонн вугілля на рік", - сказав заступник голови правління АТ.

За його словами, в перший рік інвестиції китайської компанії передбачаються в обсязі двох мільярдів доларів, а пізніше ще шести мільярдів.

"Зараз опрацьовуються питання "дорожньої карти" проекту і робочої групи, до кінця року будуть підписані всі необхідні документи, а з наступного року розпочнеться будівництво даного підприємства з переробки вугілля в Карагандинській області", - сказав Карманов.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр ШАЛЛЕНБЕРГ
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.