Грузія: конституційна реформа за допомогою Венеціанської комісії
Венеціанська комісія готова допомогти грузинській стороні у проведенні конституційної реформи. Про це було заявлено після зустрічі в Тбілісі президента Венеціанської комісії Джанні Букіккіо та секретаря комісії Томаса Маркерта з головою парламенту Грузії Давидом Усупашвілі.
Також керівники Венеціанської комісії зустрілися з членами державної комісії з проведення конституційної реформи.
Венеціанська комісія готова на експертному рівні допомогти грузинській стороні у здійсненні конституційної реформи, було заявлено на зустрічі.
По завершенні зустрічі віце-спікер парламенту Грузії Зураб Абашидзе повідомив:"Венеціанська комісія готова співпрацювати, що можна тільки вітати. Ми всі сходимося в одному, - необхідно внести зміни до Конституції. Є багато норм, які потребують перегляду і переробки, однак це не означає, що Конституція має бути змінена повністю".
Росіяни не будуть дотримуватися угод
Ельмар Брок, депутат ХДС
Депутат від ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.
Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції
Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.
Путін забезпечив виживання режиму Асада
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.