США, Індія: буде побудовано шість ядерних реакторів
США побудують в Індії шість ядерних реакторів
Барак Обама і Нарендра Моді схвалили угоду зі зведення в Індії шести ядерних реакторів. Президент США і прем'єр Індії провели переговори в Білому домі.
«Відзначаючи майже десятиліття партнерства в сфері цивільної ядерної енергетики, лідери країн привітали початок підготовчих робіт на об'єктах майбутніх реакторів AP 1000 а також відзначили намір Індії та американського Експортно-імпортного банку працювати разом над конкурентоспроможним фінансуванням проекту», - випливає із заяви Білого дому.
Будівництвом об'єктів займеться американська компанія Westinghouse Electric.
Westinghouse вела переговори з атомних проектів в Індії з 2005 року. Перешкодою на шляху будівництва стала необхідність привести індійське законодавство у відповідність з міжнародними нормами, які вимагають, щоб відповідальність за можливу аварію покладалася на оператора, а не будівельника атомної електростанції. У Westinghouse відзначили, що є прогрес з цього питання і процес ще триває.
АЕС повинні з'явитися в штатах Андхра-Прадеш і Гуджарат. Росія також співпрацює з Індією на ниві зведення атомних станцій. Як раніше повідомляли Пронедра, РФ мала намір побудувати ще два блоки для АЕС «Куданкулам».
Угода з США вплине на позиції Росії в Індії в сфері атомної енергетики.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за
Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції
Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.
Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.