США, Великобританія, Азербайджан: інвесторами з США було придбано 47 відсотків єврооблігацій Азербайджану

12 Mar, 2014 | |

Інвесторами з США було придбано 47 відсотків суверенних єврооблігацій Азербайджану, дебютне розміщення яких відбулося 10 березня. Про це повідомили в міністерстві фінансів країни в середу.

"Попит на розміщення перевищив його обсяги в чотири рази і привернув увагу інвесторів з 160 країн світу. Британські інвестори придбали 25 відсотків облігацій, інвестори з Німеччини - 18 відсотків, а решта 10 відсотків були придбані покупцями з інших країн, в тому числі Сінгапуру та Ізраїлю", - повідомили в міністерстві.

Відомство оцінило розміщення як вдале.

"Прибутковість випуску склала 222 базисних пункту (б.п.) до US Treasuries казначейських облігаціях США. Для порівняння: прибутковість аналогічних облігацій Росії, яка має більш високий кредитний рейтинг і досвід у випуску цінних паперів, становить 241 б.п, а Туреччині - 274 б.п.", - повідомили в міністерстві.

У понеділок відбулося перше в історії Азербайджану розміщення євробондів. Обсяг розміщення склав 1,25 мільярда доларів, термін погашення - 10 років при прибутковості в п'ять відсотків.

Інвестиційні банки "Barclays" , "Deutsche Bank AG London" і "Citigroup Global Markets Limited" були обрані менеджерами уряду Азербайджану щодо здійснення першої емісії євробондів.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради