Єврокомісія: шляхи до співпраці для України відкрито

02 Jul, 2014 | |

Голова Європейської Ради Герман ван Ромпей у своїй промові у Європарламенті заявив, що підписання Угод про асоціацію між ЄС та Грузією, Молдовою та Україною "відкрило амбітний шлях співпраці".

Він також нагадав, що після підписання угоди з Україною 27 червня, лідери країн ЄС обговорили із українським президентом Петром Порошенком ситуацію в Україні і висловили готовність вдатися до подальших "обмежувальних заходів" у випадку, якщо не побачать ознак її нормалізації.

Герман ван Ромпей також заявив, що нові депутати розпочинають свою роботу у час, коли на рівні Євросоюзу та національному рівні більшість із європейських цінностей не можна сприймати як належні і гарантовані назавжди.

"Політика та процвітання, як ми їх знали, робочі місця, кордони, геополітична стабільність, сама європейська ідея: все це наразилося на тиск", - заявив Герман ван Ромпей, промовляючи перед новообраними депутатами Європарламенту.
Він також заявив, що впродовж останніх років Європа пережила одну із найгірших економічних криз, коли сама ідея спільної європейської солідарності була поставлена під сумнів. Але і тепер коли європейська економіка виходить із кризи, кількість викликів, за словами голови Європейської Ради, не зменшується.

Він також заявив, що головною темою наступного саміту ЄС, що має відбутися у жовтні, стане питання енергетичної безпеки.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.