Великобританія: Росія більше не вважається для країни "важливим торгівельним партнером"

06 Aug, 2014 | |

Росія більше не вважається у Великобританії як "важливим торгівельним партнером» про це повідомлено на сайті  GOV.UK  5 серпня 2014року.

Оновлено інформацію для британських компаній, торгуючих в Росії та Україні.

 
Остання інформація для підприємств Великобританії по Росії та Україні, в тому числі в Криму, після введення санкцій ЄС 29 липня 2014.

Європейський союз (ЄС) ввів санкції призначені для стримування подальшої дестабілізації, і намаганням переконати Росію співпрацювати з міжнародним співтовариством. Вони були тісно ув'язані з широким колом міжнародних партнерів.

Уряд Великобританії  продовжуватиме економічне співробітництво з Росією, враховуючи це. 

Рішення про подальші дипломатичні, політичні та економічні заходи буде ухвалено в тісній співпраці з партнерами по ЄС і G7.

Уряд Великобританії продовжуватиме пропонувати британським компаніям підтримку та консультації. Комерційні рішення, в кінцевому рахунку для компанії,  мають приймати до уваги підвищений ризик та те що бізнес може бути використано Росією з політичних причин.

Повний текст за посиланням

https://www.gov.uk/government/news/update-for-uk-companies-trading-in-russia-and-ukraine

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?