Про окремі аспекти питань європейської безпеки

Іво ДААЛДЕР, Постійний представник США при НАТО, про окремі аспекти питань європейської безпеки
17 May, 2012

Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони

На сьогодні Росія стоїть на позиції неучасті у процесі розміщення на території Європи елементів системи протиракетної оборони. Навіть незважаючи на те, що Москва була запрошена до партнерського діалогу з цього питання. Тому з огляду на таку російську позицію переговорний процес сьогодні не просувається.

Роль НАТО у проведенні в Україні ЄВРО-2012

23 Mar, 2012

Україна має високий рівень практичної співпраці з Організацією Північноатлантичного договору (НАТО). Це необхідно використати для забезпечення належного рівня безпеки повітряного простору, захисту від радіологічної, хімічної та біологічної зброї, а також оцінки здійснення можливих терористичних актів під час проведення чемпіонату.

Китай уповільнює економічне зростання: можливі наслідки для України та світу

04 Aug, 2011

Аналітична група «Geostrategy», узагальнивши оцінки фінансових аналітиків щодо середньострокових перспектив розвитку економіки Китаю, дійшла висновку про те, що темпи економічного зростання Китаю до 2015 року можуть знизяться з нинішніх 10% до 5%. Уповільнення майже вдвічі темпів економічного розвитку негативно вплине на розвиток українсько-китайських відносин у торговельно-економічній сфері, а також відобразиться на загальносвітових економічних процесах.

04.08.2011