Росія: більш ніж 10 000 військових брали участь в операції на території Сирії

29 Mar, 2016 | |

Міністерство оборони РФ оголосило тендер на закупівлю медалей "Учаснику військової операції в Сирії", а також посвідчень до них. Відомство збирається закупити понад 10 тисяч нагород, якими нагороджуються військовослужбовці та особи цивільного персоналу російських збройних сил, які брали участь в операції Росії на території Сирійської Арабської Республіки.

Замовлення Міноборони 28 березня було розміщене на сайті держзакупівель. Відомство оголосило тендер на закупівлю 10 тисяч 300 медалей і такої ж кількості бланків посвідчень до них. Вартість кожної медалі - 193,95 рубля, одного бланка - 24,78 рубля. Загальна сума, яку міністерство готове витратити на закупівлю нагород, становить 2,253 млн руб.

Заявки на проведення закупівлі будуть прийматися до 5 квітня. Аукціон в електронній формі відбудеться 15 квітня.

Медаль "Учаснику військової операції в Сирії" була заснована Міністерством оборони РФ 30 листопада 2015 року. Нагорода вручається за участь у військовій операції в Сирії. 17 березня в Кремлі проходила церемонія нагородження російських військовослужбовців які воювали в Сирії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський: