Грузія: конституційна реформа за допомогою Венеціанської комісії
Венеціанська комісія готова допомогти грузинській стороні у проведенні конституційної реформи. Про це було заявлено після зустрічі в Тбілісі президента Венеціанської комісії Джанні Букіккіо та секретаря комісії Томаса Маркерта з головою парламенту Грузії Давидом Усупашвілі.
Також керівники Венеціанської комісії зустрілися з членами державної комісії з проведення конституційної реформи.
Венеціанська комісія готова на експертному рівні допомогти грузинській стороні у здійсненні конституційної реформи, було заявлено на зустрічі.
По завершенні зустрічі віце-спікер парламенту Грузії Зураб Абашидзе повідомив:"Венеціанська комісія готова співпрацювати, що можна тільки вітати. Ми всі сходимося в одному, - необхідно внести зміни до Конституції. Є багато норм, які потребують перегляду і переробки, однак це не означає, що Конституція має бути змінена повністю".
План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.
США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)
Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.
Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?