США, Великобританія, Азербайджан: інвесторами з США було придбано 47 відсотків єврооблігацій Азербайджану
Інвесторами з США було придбано 47 відсотків суверенних єврооблігацій Азербайджану, дебютне розміщення яких відбулося 10 березня. Про це повідомили в міністерстві фінансів країни в середу.
"Попит на розміщення перевищив його обсяги в чотири рази і привернув увагу інвесторів з 160 країн світу. Британські інвестори придбали 25 відсотків облігацій, інвестори з Німеччини - 18 відсотків, а решта 10 відсотків були придбані покупцями з інших країн, в тому числі Сінгапуру та Ізраїлю", - повідомили в міністерстві.
Відомство оцінило розміщення як вдале.
"Прибутковість випуску склала 222 базисних пункту (б.п.) до US Treasuries казначейських облігаціях США. Для порівняння: прибутковість аналогічних облігацій Росії, яка має більш високий кредитний рейтинг і досвід у випуску цінних паперів, становить 241 б.п, а Туреччині - 274 б.п.", - повідомили в міністерстві.
У понеділок відбулося перше в історії Азербайджану розміщення євробондів. Обсяг розміщення склав 1,25 мільярда доларів, термін погашення - 10 років при прибутковості в п'ять відсотків.
Інвестиційні банки "Barclays" , "Deutsche Bank AG London" і "Citigroup Global Markets Limited" були обрані менеджерами уряду Азербайджану щодо здійснення першої емісії євробондів.
Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Жозеп Боррель
Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.
Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:
Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.