СА, ОАЄ, рф: чому путін літав на Близький Схід

08 Dec, 2023

6 грудня 2023 року Путін під охороною чотирьох російських винищувачів Су-35С прилетів в ОАЕ, звідки ввечері відправився в Саудівську Аравію. Обидві країни не визнають юрисдикцію Міжнародного кримінального суду в Гаазі, який в березні видав ордер на арешт Путіна за обвинуваченням у воєнних злочинах в Україні.

Путін практично не виїжджає з Росії після вторгнення в Україну в лютому 2022 року. Він їздив в Іран, де Кремль купляє дрони для бомбардування українських міст, і в Китай, від якого усе більше залежить російська економіка під західними санкціями.

Оружие для Украины: каковы перспективы?

Weapons for Ukraine: what perspectives?
03 Mar, 2015

There are a lot of political speculations around the very sensitive issue of the foreign weapon’s supply to Ukraine which is opposing the Russian military aggression in the Donbas. The recent visit of the Ukrainian President Poroshenko to the United Arab Emirates underlined the fact that those uncertainties will be continued till the situation on the ground remains tense.

Банківський сектор Об’єднаних Арабських Еміратів може зміцнити українські банки?

Гроші треба шукати на Сході
04 Mar, 2013

За даними фінансових звітів за 2012 рік, опрацьованих аналітиками групи глобальної розвідки Geostrategy, стало ясно, що зараз відбувається значне покращення банківської системи в Об’єднаних Арабських Еміратах. Негативний вплив кризи 2008-2009 років поступово відступає, і якість активів поступово поліпшується. Це відкриває для українських банків реальні можливості для проведення в 2013 році невідкладних переговорів з метою здійснення фінансових запозичень.

Tags: ОАЄбанки

ізити/переговори/міжнародні конференції у період 22-28 жовтня 2012 року

23 Oct, 2012

 

• 22 жовтня – Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ здійснить робочий візит до Росії, в рамках якого проведе зустріч з російським Президентом Володимиром ПУТІНИМ;

 

• 22 – 24 жовтня – Світовий енергетичний форум відбудеться в Дубаї, Обєднані Арабські Емірати;

 

• 22 – 25 жовтня – відбудеться засідання Європейського парламенту у Страсбурзі;

 

• 23 – 24 жовтня – Президент Казахстану Нурсултан НАЗАРБАЄВ здійснить робочий візит до Чеської Республіки;

 

Об’єднані Арабські Емірати посилюють співпрацю з Україною

17 Oct, 2012

Абу-Дабі відкриє в 2013 році своє Посольство в Києві

В умовах відсутності інтенсивного діалогу з Європейським Союзом та більшістю його країн-членів, Київ все активніше розробляє альтернативні зовнішньополітичні вектори.

 

Tags: ОАЄ

Австралія: угода про продаж урану підписана між Австралією та Об’єднаними Арабськими Еміратами

02 Aug, 2012

 

Австралія та Об’єднані Арабські Емірати підписали некомерційну Угоди про продаж австралійською стороною урану власного виробництва до ОАЄ з метою його подальшого використання в мирних ядерних програмах цієї близькосхідної держави.

 

Австралія має намір забезпечити усі необхідні умови для практичної реалізації цієї Угоди.
 

Туреччина: експорт військово-промислової продукції до Оману та Обєднаний Арабських Еміратів зростатиме

26 Mar, 2012

Туреччина активно шукає шляхи збільшення продукції військово-промислового призначення до Оману та Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЄ), зокрема, військові кораблі, різного класу ракети, військова амуніція та бойова броньована техніка. Як стало відомо, ці питання обговорювалися під час візиту на минулому тижні представників турецького Секретаріату оборонної промисловості  до Оману та ОАЄ.