Росія: звільнено останнього обвинувачуваного в трагедії в аеропорту Внуково восени 2014 року

02 Nov, 2020 | |

Літак Dassault Falcon 50EX авіакомпанії «Юніджет» зазнав аварії в московському аеропорту Внуково восени 2014 року. При зльоті він врізався в снігоприбиральну машину, яка виїхала на злітно-посадкову смугу. У салоні літака знаходилися глава компанії Total Крістоф де Маржері і три члени екіпажу. Всі вони загинули.

Всього у справі спочатку було п'ять фігурантів, проте справа проти Дунаєва, Круглова і Архипової виділили в окреме провадження. Водія снігоприбиральної машини Володимира Мартиненка і його начальника Володимира Леденева в 2017 році засудили до чотирьох і трьох років колонії відповідно і одночасно амністували. Диспетчер Надія Архипова була звільнена від покарання за амністією

Сьогодні Мосміськсуд звільнив від призначеного покарання керівника польотів аеропорту Внуково Романа Дунаєва, який був засуджений на 6 років у справі про катастрофу 2014 року, в якій загинув глава французької нафтогазової компанії Total Крістоф де Маржері.

Рішення прийнято в зв'язку із закінченням строків давності.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр ШАЛЛЕНБЕРГ
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.