Іран: переговори з ядерної проблематики будуть відновлені

09 Apr, 2012 | |

Керівництво Ірану проводить активні міжнародні консультації щодо відновлення переговорів ядерної проблематики, зокрема щодо перспектив розвитку Іраном національних ядерних програм.
 

За попередніми даними, ядерні переговори будуть проводитися у Стамбулі, Туреччина.  
 

На порядку денному стоятиме одне питання – припинення Іраном програм, спрямованих на виготовлення високо збагачуваного урану, який використовується для виробництва ядерної зброї. Від результатів переговорів залежить майбутня стратегія країн Заходу щодо Ірану.
 

У разі небажання керівництва Ірану відмовитися від виробництва високо збагачуваного урану ймовірною є військова операція Західної коаліції на чолі зі США проти іранського керівництва та об’єктів, які працюють над отримання матеріалів для створення зброї масового знищення.   

 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.