Іран: переговори з ядерної проблематики будуть відновлені

09 Apr, 2012 | |

Керівництво Ірану проводить активні міжнародні консультації щодо відновлення переговорів ядерної проблематики, зокрема щодо перспектив розвитку Іраном національних ядерних програм.
 

За попередніми даними, ядерні переговори будуть проводитися у Стамбулі, Туреччина.  
 

На порядку денному стоятиме одне питання – припинення Іраном програм, спрямованих на виготовлення високо збагачуваного урану, який використовується для виробництва ядерної зброї. Від результатів переговорів залежить майбутня стратегія країн Заходу щодо Ірану.
 

У разі небажання керівництва Ірану відмовитися від виробництва високо збагачуваного урану ймовірною є військова операція Західної коаліції на чолі зі США проти іранського керівництва та об’єктів, які працюють над отримання матеріалів для створення зброї масового знищення.   

 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.