Туркменістан: відбудеться підписання Угоди про будівництво газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія
23 травня 2012 року в Туркменістані зберуться представники Туркменістану, Афганістану, Пакистану та Індії з метою підписання Угоди про реалізацію масштабного проекту з транспортування туркменського газу. Мова йде про будівництво нового газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія (TAPI).
Проектна вартість газопроводу – 7,6 млрд. дол. США. Загальна протяжність газопроводу становитиме 1.680 кілометрів зі щоденним обсягом транзиту 90 мільйонів кубічних метрів газу з туркменських газових родовищ, або з річним обсягом близько 33 мільярди куб. метрів туркменського газу.
Переговори були останнім часом ускладнені з огляду на те, що Афганістан не міг погодити ставку транзиту газу через свою територію. Однак група глобальної розвідки Geostrategy отримала інформацію про те, що нещодавно це питання було врегульовано під час проведення робочої зустрічі в Пакистані, в якій також брала участь американська сторона.
Група Geostrategy завершує дослідження щодо ризиків, з якими у своїй діяльності зіштовхнеться РАО Газпром. У цьому аналізі мітиться розділ про основні геополітичні аспекти реалізації газотранспортного проекту TAPI.
Матеріал готується до публікації ближчими днями.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за
Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду
Франческо Палермо
Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.
Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції
Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.