Китай: Yahoo залишає країну

03 Nov, 2021 | |

Представники Yahoo Inc. заявили, що все складніші умови ділового середовища в Китаї не дозволяють продовжувати там бізнес. Більшість сервісів Yahoo вже було заблоковано, але останні зміни в державній політиці, а саме розширення урядового контролю над технологічними компаніями, остаточно унеможливили будь-яку роботу, кажуть у компанії.

У повідомленні Yahoo йдеться, що китайська філія припинить надавати послуги з 1 листопада, повідомляє Associated Press. Така ситуація — результат ворожнечі США та Китаю в галузі технологій та торгівлі. Раніше США запровадили санкції проти компанії Huawei та інших китайських технологічних фірм. США стверджують, що ці компанії пов'язані з урядом Китаю та військовими. Китай заявляє, що США несправедливо пригнічують конкуренцію та намагаються заблокувати технологічне зростання Китаю.

Yahoo - остання іноземна технологічна компанія, що залишалася у Китаї. Google "здався" кілька років тому, а представники професійної мережевої платформи Microsoft LinkedIn заявили минулого місяця, що в Китаї її замінять сайтом із вакансіями. За цими подіями видно вибір, з яким стикаються великі гравці технологічного ринку. Вибір диктують вимоги урядів, які домагаються цензури контенту та ключових слів через те, що вони вважаються політично чутливими чи недоречними.

Tags: Китай
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій