Китай: Yahoo залишає країну
Представники Yahoo Inc. заявили, що все складніші умови ділового середовища в Китаї не дозволяють продовжувати там бізнес. Більшість сервісів Yahoo вже було заблоковано, але останні зміни в державній політиці, а саме розширення урядового контролю над технологічними компаніями, остаточно унеможливили будь-яку роботу, кажуть у компанії.
У повідомленні Yahoo йдеться, що китайська філія припинить надавати послуги з 1 листопада, повідомляє Associated Press. Така ситуація — результат ворожнечі США та Китаю в галузі технологій та торгівлі. Раніше США запровадили санкції проти компанії Huawei та інших китайських технологічних фірм. США стверджують, що ці компанії пов'язані з урядом Китаю та військовими. Китай заявляє, що США несправедливо пригнічують конкуренцію та намагаються заблокувати технологічне зростання Китаю.
Yahoo - остання іноземна технологічна компанія, що залишалася у Китаї. Google "здався" кілька років тому, а представники професійної мережевої платформи Microsoft LinkedIn заявили минулого місяця, що в Китаї її замінять сайтом із вакансіями. За цими подіями видно вибір, з яким стикаються великі гравці технологічного ринку. Вибір диктують вимоги урядів, які домагаються цензури контенту та ключових слів через те, що вони вважаються політично чутливими чи недоречними.
Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе
Урсула фон дер Ляєн
Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.
Українська армія переможе
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі
Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.
Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: