Ізраїль: Іран виробляє ядерні стержні для атомного реактора

31 Oct, 2012 | |

Міністр оборони Ізраїлю Ехуд БАРАК підтвердив, що Іран виготовив з 38% власного збагаченого урану ядерні стержні про ядерного реактора, на якому проводяться дослідження. Ці роботи було закінчено у серпні 2012 року.

 

За словами Ехуда БАРАКА, така стержні можуть бути легко трансформовані у низько збагачений уран, що викликає значну занепокоєність у США та Європейського Союзу, а також створює небезпечну напругу в регіоні Близького Сходу.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі: