Вірменія: затримані підозрювані у скоєнні замаху на кандидата в Президенти

12 Feb, 2013 | |

 

Служба національної безпеки Вірменії затримала двох осіб, підозрюваних у скоєнні замаху на кандидата у президенти Вірменії Паруйра Айрікяна, який стався 31 січня 2013 року. У результаті оперативно-розшукових заходів 7 лютого 2013 року за підозрою у скоєнні замаху на П.Айрікяна затримано 47-річного Хачатура Погосяна, що нелегально перебував у Єревані і раніше був судимий за незаконний обіг наркотиків, та 41-річного Самвела Арутюняна.

 

Відповідно до соцопитування проведеного організацією Baltic Surveys/The Gallup Organization, замах на П.Айрікяна 28% вірменського суспільства сприймають як наслідок внутрішньої боротьби, 20% - як наслідок внутрішньополітичної ситуації, 9% - результат діяльності зовнішніх сил, 4% - кримінальні розборки, 2% - особисті рахунки, 2% - крок, спрямований на підвищення рейтингу, розглядають у якості шоу - 1% респондентів, а 32% не змогли відповісти на це запитання.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?