Естонія: Прем’єр-Міністр прокоментував підписання Угоди про асоціацію України з ЄС

26 Feb, 2013 | |

 

У заяві висловлюється підтримка Естонією подальшої інтеграції України до Європейського Союзу.

 

«Обов'язок Естонії та ЄС допомогти Україні на шляху інтеграції до ЄС, і дуже важливо, щоб продовжилося відкрите спілкування на всіх рівнях. Естонія рада, що напередодні Саміту Україну відвідав комісар ЄС з питань розширення Штефан Фюле.

До Саміту Східного партнерства, який відбудеться восени, Україною підготовлено основні завдання та імплементаційний план для їх досягнення, Радою прийнята декларація про інтеграцію до Європейського Союзу. Все свідчить про те, що умови для проведення осіннього Саміту у Вільнюсі виконано, і ми підпишемо з Україною Угоду про асоціацію і введемо в дію угоду про поглиблену зони вільної торгівлі – це найкращий спосіб тримати Україну на шляху інтеграції до ЄС”.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.