Естонія: Прем’єр-Міністр прокоментував підписання Угоди про асоціацію України з ЄС

26 Feb, 2013 | |

 

У заяві висловлюється підтримка Естонією подальшої інтеграції України до Європейського Союзу.

 

«Обов'язок Естонії та ЄС допомогти Україні на шляху інтеграції до ЄС, і дуже важливо, щоб продовжилося відкрите спілкування на всіх рівнях. Естонія рада, що напередодні Саміту Україну відвідав комісар ЄС з питань розширення Штефан Фюле.

До Саміту Східного партнерства, який відбудеться восени, Україною підготовлено основні завдання та імплементаційний план для їх досягнення, Радою прийнята декларація про інтеграцію до Європейського Союзу. Все свідчить про те, що умови для проведення осіннього Саміту у Вільнюсі виконано, і ми підпишемо з Україною Угоду про асоціацію і введемо в дію угоду про поглиблену зони вільної торгівлі – це найкращий спосіб тримати Україну на шляху інтеграції до ЄС”.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.