Італія: Апеляційний суд підтвердив вирок Берлусконі

10 May, 2013 | |

 Апеляційний суд Італії підтвердив вирок колишньому Прем’єр-міністру країни та лідеру правоцентристської Партії Італії Сільвіо БЕРЛУСКОНІ, якого було звинувачено у фінансових махінаціях та засуджено до чотирьох років ув’язнення.

 

Однак рішення суду поки що не є остаточним. Очікується, що ближчим часом Касаційний суд – найвища судова інстанція Італії – скаже своє останнє слово у звинуваченнях Сільвіо БЕРЛУСКОНІ.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У