Росія: асоціація з ЄС завершить партнерський режим з Україною

26 Sep, 2013 | |

 Прем'єр-міністр Росії Дмитро МЕДВЕДЄВ попередив Україну про наслідки підписання Угоди про асоціацію з ЄС, порадивши не ображатися на негативні дії Росії після підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це він заявив під час зустрічі з керівництвом верхньої палати російського парламенту.

Дмитро МЕДВЕДЄВ розповів про закінчення партнерських відносин з Україною у разі укладання Угоди про асоціацію з ЄС та низку інших проблем для південної сусідки. "У цьому разі для України особливий режим, партнерський, який діяв досі, закінчиться", - заявив російський Прем'єр.

"Так, ми будемо дружити, торгувати, але це буде торгівля така сама, як ми її ведемо з нашими іншими партнерами, - без будь-яких привілеїв, навпаки, можливо, навіть з обмеженнями. Хай спробують продати свою продукцію в Європу", - сказав прем’єр-міністр РФ.

При цьому керівник російського уряду порадив не ображатися на заходи, які Росія буде вживати для захисту свого ринку після підписання Україною угоди з ЄС. "Не треба ображатися на наслідки, а вони будуть", - повідомив прем’єр-міністр і пояснив свою позицію. "В України немає ніяких шансів для розвитку стосунків з Митним союзом. Не треба обманювати людей, на двох стільцях всидіти не вдасться"

"Договір про асоціацію має частково набути чинності ще до ратифікації. Якісні товари з Європи прийдуть на ринок України, а звідти – до нас. Ми будемо використовувати всі можливості, які в нас є в межах СОТ, щодо українських та європейських товарів", - розповів Дмитро МЕДВЕДЄВ.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.

Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Borrell
Жозеп Боррель
Високий представник ЄС

Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.