Болгарія: Президент намагається стабілізувати ситуацію після виборів

17 May, 2013

Голова правоцентристської партії «ГЕРБ», яка отримала найбільшу кількість мандатів (97) та є переможцем виборів, Б.Борісов повідомив, що вимагатиме визнання парламентських виборів 12 травня 2013 року недійсними. Причиною такого рішення стали серйозні порушення чинного законодавства напередодні виборів. Очікується, що ближчим часом партія «ГЕРБ» подасть відповідну скаргу до Конституційного суду. В разі, якщо дострокові вибори будуть визнані недійсними, він вважає за доцільне провести нові вибори. Однак, якщо Конституційний суд визнає легітимність результатів нинішніх виборів, а Президент Республіки Болгарія уповноважить партію «ГЕРБ» сформувати новий Кабінет, то Б.Борісов запропонує та очолить уряд меншості із залученням експертів.

 

Болгарія: Прем’єр-міністр висловив готовність піти у відставку

20 Feb, 2013

 Прем’єр-міністр Болгарії Бойко БОРІСОВ висловив готовність піти у відставку у відповідь на масові акції протесту в Болгарії, які пов’язані із незадоволенням дій Уряду країни.

 

Виступаючи перед парламентарями, Прем’єр-міністр Болгарії зауважив, що і без рішення законодавчого органу він готовий залишити посаду, які він обіймає.

Візити/переговори/міжнародні конференції у період 3-9 грудня 2012 року

03 Dec, 2012

 • 3 – 4 грудня – Міністри фінансів країн-учасниць Єврозони проведуть робочу зустріч в Брюсселі;

 

• 3 грудня – Прем’єр-міністр Болгарії Бойко БОРІСОВ здійснить робочий візит до США, у рамках якого проведе зустріч з Президентом Баракаом ОБАМОЮ;

 

• 4 грудня – Прем’єр-міністр Китаю Вен ДЖІБАО відвідає Росію з робочим візитом, в рамках якого відбудеться 17-а зустріч на рівні прем’єрів двох держав;

 

• 4 – 5 грудня – працівники медичної сфери Іспанії вийдуть на загальнонаціональний страйк;

 

Болгарія: Хіларі Клінтон відвідає з робочим візитом Софію

31 Jan, 2012

5 лютого 2012 року Державний секретар США Хіларі КЛІНТОН відвідає з робочим візитом Болгарію. Візит відбувається на запрошення Міністра закордонних справ Болгарії Ніколая МЛАДЕНОВА.

Відомо, що під час візиту Держсекретар США зустрінеться з Президентом Болгарії Росеном Плевнелієвим, Прем’єр-міністром Бойко Борісовим, а також Міністром закордонних справ Болгарії Ніколаєм Младеновим.

Під час візиту буде обговорено питання двостороннього балгарсько-американського співробітництва, у тому числі співпрацю у рамках стабілізації ситуації на Близькому Сході та Афганістані.