Іспанія: керівництво країни звернулося за фінансовою допомогою admin 03 Dec, 2012

 Керівництво Уряду Іспанії офіційної звернулося до керівництва Європейського Союзу з проханням розглянути можливість виділення 47,6 мільярдів Євро з метою стабілізації внутрішньої ситуації на фінансовому ринку країни.

 

Зокрема, у разі позитивного рішення Євросоюзу кошти підуть до таких чотирьох банків Іспанії: Bankia, Catalunya Banc, Nova Caixa Galicia та Banco de Valencia.

 

Зазначене звернення Уряду Іспанії було підготовлено практично одразу після того, як Європейський Союз спромігся надати необхідну фінансову допомогу для банківського сектору Греції, яка потерпає від негативних наслідків світової фінансово-економічної кризи.

ІспаніяЄвросоюз

Візити/переговори/міжнародні конференції у період 3-9 грудня 2012 року

03 Dec, 2012

 • 3 – 4 грудня – Міністри фінансів країн-учасниць Єврозони проведуть робочу зустріч в Брюсселі;

 

• 3 грудня – Прем’єр-міністр Болгарії Бойко БОРІСОВ здійснить робочий візит до США, у рамках якого проведе зустріч з Президентом Баракаом ОБАМОЮ;

 

• 4 грудня – Прем’єр-міністр Китаю Вен ДЖІБАО відвідає Росію з робочим візитом, в рамках якого відбудеться 17-а зустріч на рівні прем’єрів двох держав;

 

• 4 – 5 грудня – працівники медичної сфери Іспанії вийдуть на загальнонаціональний страйк;

 

Головна Візити/переговори/міжнародні конференції у період 24-29 липня 2012 року

24 Jul, 2012

 

• 24 липня – Європейський Центральний банк, Європейська Комісія та Міжнародний валютний фонд розпочнуть переговори щодо надання Кіпру невідкладної фінансової допомоги;

 

• 24 – 25 липня – міністр закордонних справ Іспанії здійснить робочий візит до Перу;

• 24 липня – Генеральний секретар Організації Обєднаних Націй Бан Кі МУН проведе зустріч з Президентом Сербії Томіславом НІКОЛІЧЕМ;

 

• 25 липня – Уряд Франції представить комплексну програму розвитку машинобудівної галузі;

 

Візити/переговори/міжнародні конференції у період 2-8 липня 2012 року admin 02 Jul, 2012

 

• 2 липня – Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ проведе робочі зустрічі з Президентом Таджикистану Емамолі РАХМОНОМ та Вірменії Сержем САРКІСЯНОМ.

 

• 2 липня – Королева Іспанії Софія здійснить візит до Філіппін.

 

• 2 липня – Прем’єр-міністр Росії Дмитро МЕДВЕДЄВ здійснить візит до острова Ітуруп, який входить до переліку Курильських островів, щодо яких існують суперечки між Росією та Японією.

 

• 3 липня – Уряд Франції оприлюднить результати роботи щодо стабілізації фінансової ситуації.

 

ЯнуковичСейран АханянМедведєвАхмет ДовутоглиАзербайджанІспанія

Візити/переговори/міжнародні конференції у період 28 травня-03 червня 2012 року

01 Jun, 2012

 • 31 травня – 7 червня – Державний секретар США Хіларі КЛІНТОН здійснить європейське турне. Під час поїзди до Європи вона відвідає такі країни як Данія, Норвегія, Швеція, Вірменія, Грузія, Азербайджан та Туреччина. Україна не входить до переліку країн, які відвідає Х.Клінтон. Під час візиту до Кавказьких держав Держсекретар планує обговорити питання регіональної безпеки, демократії, економічного розвитку та боротьби з тероризмом.

 

7 червня - Державний секретар США Хіларі КЛІНТОН здійснить робочий візит до Туреччини, в рамках якого буде обговорена поточна внутрішньополітична ситуація в Сирії та Ірані.

 

Іспанія: фінансова допомога ЄС для країни не потрібна admin 11 Apr, 2012

Уряд Іспанії не буде звертатися до Європейського Союзу з проханням виділити додаткові асигнування на стабілізацію внутрішньої фінансово-економічної ситуації в країні. Натомість фінансові ресурси будуть збережені для стабілізації ситуацію в інших країнах Європейського Союзу, в першу чергу Греції та Португалії.
 

Таке рішення Уряду Іспанії покликано також нормалізувати фінансово-економічні процеси в єврозоні, що, як очікується, також має позитивно вплинути на зменшення рівня інформації.
 

За інформацією EUROSTAT, рівень інфляції у 2012 році в єврозоні очікується на рівні 2,4%, що трохи більше очікуваних прогнозів експертів.
 

Іспанія