Ісламська держава: справжні цілі залишаються загадковими

Islamic state: real goals remain unclear
17 Mar, 2015

The Islamic state which appeared on the political map of the Middle East in 2006, confused all cards of the major geopolitical players. Established control over the part of territory of Syria and Iraq by the Islamic state created the threats for many actors, including the USA, Russian the EU and even China. Who stands behind of these phenomena? The group expressed its own thoughts.

Женева: розпочався другий раунд переговорів по Сирії

10 Feb, 2014

У понеділок 10 січня 2014 року в Женеві починається другий раунд переговорів щодо мирного врегулювання ситуації у Сирії.

Перший раунд перемовин завершився трохи більше тижня тому без жодного істотного прогресу - сторони не змогли узгодити план припинення бойових дій у країні.

Після завершення першого раунду переговорів представникам ООН вдалося доправити гуманітарну допомогу до обложеного сирійського міста Хомс, а також евакуювати звідти сотні жителів.

Однак домовленість про припинення вогню порушили: автоколону ООН з гуманітарною допомогою обстріляли з мінометів.

Урядові сили звинувачують в обстрілі повстанців, які, у свою чергу, провину за напад покладають на війська Башара Асада.

Чим загрожує Україні військова операція проти Сирії?

What kind of risks the military intervention against Syria pose for Ukraine?
04 Sep, 2013

Гео ВебСьогодні існують ознаки того, що міжнародна коаліція Західних держав на чолі зі Сполученими Штатами Америки мають твердий намір здійснити військову інтервенцію по Сирії з метою зміни існуючого в цій країні режиму Башара АССАДА. Які ризики для України несе у собі можлива війна в Сирії? І як її наслідки вплинуть на розвиток військово-політичних та безпекових процесів в регіонах Близького Сходу та Північної Африки?