Олімпіада в Сочі: протести набирають силу

05 Feb, 2014

За два дні до старту Олімпійських ігор у Сочі борці за права геїв мають намір провести акції протесту по всьому світу проти російських законів про "гей-пропаганду".

Таким чином учасники протестів хочуть звернути увагу міжнародних спонсорів Олімпіади на ставлення до сексуальних меншин у Росії.

Російський закон про заборону пропаганди нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх, ухвалений минулого року, викликав величезний резонанс.

Політики, правозахисники, а також представники ЛГБТ-спільноти в Росії і за кордоном заявили про переслідування і утиск прав геїв у Росії.

 

Очікується, що протести пройдуть в 19 містах по всьому світу, в тому числі в Лондоні, Нью -Йорку, Парижі та Санкт-Петербурзі.

Грузия ожидает нападения по украинскому сценарию

Арест грузинского премьера становиться проблемой для Тбилиси
19 Jun, 2013

 По информации источников группы глобальной разведки Geostrategy, сегодняшняя власть Грузии готовиться к тому, что страны Западной Европы и США, которые склонны считать решения грузинского суда про арест бывшего Премьер-министра страны Иване МЕРАБИШВИЛИ политической расправой над оппозицией, в ближайшее время совершат на Тбилиси дипломатическую атаку.

 

Білорусь на продаж. Головний покупець – Росія

12 Jun, 2011
Мета політичної та економічної ізоляції Білорусі від співпраці із Заходом – відсунути з внутрішнього ринку потенційних західних інвесторів та покупців ліквідних білоруських активів, які виступають прямими конкурентами російським компаніям.
 
12.06.2011