За оцінками аналітиків групи Geostrategy, візит Генсека Ради Європи до Москви є значним політичним та іміджевим програшем України. Є низка вагомих причин для такого різкого твердження, отже спробуємо розібратися, що насправді відбувається в цій міжнародній організації і яким чином візит Генсека Ради Європи до Москви позначиться на позиції України в Раді Європи.
«Грызловский фактор»: Москва стремится вернуть полномочия в ПА СЕ
По информации группы Geostrategy, российская дипломатия и разведка делают все возможное для того, чтобы 26 января 2016 года на сессии Парламентской Ассамблеи Совета Европы делегация страны-агрессора вернула себе право голоса в Ассамблее, которое она потеряла в 2014 году после оккупации Крыма.
Рокировки в составе российской делегации в ПАСЕ
Castling around the Russian delegation to the PACE
16 февраля верхнюю палату российского парламента посетил американский посол Джон Теффт. Именно тот Теффт, который был Послом США сначала в Грузии, а затем и в Украине. Одна из целей визита Теффта была встреча с главой комитета по международным делам Константином КОСАЧЕВЫМ. По итогам встречи, Косачев признал, что беседа с высокопоставленным американским дипломатом была жесткой.
Ниже группа глобальной разведки Geostrategy приводит слова самого Косачева, сказанные им в ответ на вопросы российских СМИ:
Парламентская Ассамблея Совета Европы: бой Путина против Меркель
PACE: Putin against Merkel
Прошлая неделя была переполнена сообщениями со Страсбурга, в которых детально описывались драматические события вокруг полномочий российской делегации в Парламентской Ассамблее Совета Европы. Россия, с весны прошлого года потерявшая права голоса в Парламентской Ассамблее, приложила все усилия для того, чтобы в начале нового года вернуть себе полномочия. Нет смысла описывать все процессы борьбы за возвращения полномочий в деталях, поскольку в украинской и российской прессе сказано об этом было более чем достаточно.
Грузия ожидает нападения по украинскому сценарию
Арест грузинского премьера становиться проблемой для Тбилиси
По информации источников группы глобальной разведки Geostrategy, сегодняшняя власть Грузии готовиться к тому, что страны Западной Европы и США, которые склонны считать решения грузинского суда про арест бывшего Премьер-министра страны Иване МЕРАБИШВИЛИ политической расправой над оппозицией, в ближайшее время совершат на Тбилиси дипломатическую атаку.
ЄС робить черговий крок по визнанню незалежності Косово
Парламентська Асамблея Ради Європи – помічник?
Під час проведення сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи у період з 21 по 24 січня 2013 року планується розгляд доповіді на тему «Ситуація в Косово та роль Ради Європи» (повний текст Доповіді доступний тут(файл PDF)). Цей документ було підготовлено членом ПА РЄ Бьйорном вон Сидовим (представляє групу Соціалістів, Швеція). Також в рамках сесії передбачається ухвалення Резолюції щодо Косово, в якій міститься заклик до забезпечити зміцнення в Косово державних інституцій за європейськими зразками.
Візити/переговори/міжнародні конференції у період 1-7 жовтня 2012 року
• 1 – 5 жовтня – у Страсбурзі проходитиме жовтнева сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи, під час якої буде обговорено доповідь по Росії та буде зроблена спроба визначення «політичний в’язень»;
• 1 – 5 жовтня – очікується страйк суддів в Греції;
• 1 жовтня – в Грузії відбудуться чергові парламентські вибори;
• 1 жовтня – в Португалії очікується загальний страйк;
Чого чекати від Голови Місії спостерігачів ПА РЄ за виборами в Україні?
Виборча кампанія до Верховної Ради України поступово виходить на фінішну пряму. Основні учасники політичного процесу, які вкладають великі кошти у передвиборчу кампанію, зацікавлені у двох речах: а) потрапити до нового складу українського Парламенту та б) зробити це таким чином, або міжнародна спільнота не поставила під сумнів легітимність майбутнього законодавчого органу України.
Спостерігачі ПА РЄ їдуть в Україну перевірити готовність до проведення виборів
У період з 19 по 22 вересня 2012 року Україну відвідає так звана «преелекторальна місія» Парламентської Асамблеї Ради Європи, до складу якої увійдуть представники політичних груп: голова місії спостерігачів ПА РЄ за парламентськими виборами А.Гросс, А.Херкель, М.Чавушоглу, А.Гунко, А.Рігоні, а також дві співдоповідачки ПА РЄ по Україні – М.Репс та М. де Пурбе-Лундін.
Справа «Тимошенко проти України». Сценарії розвитку
Малоймовірним є те, що Європейський суд з прав людини у рішенні справи «Тимошенко проти України» зобов’яже Україну звільнити з в’язниці колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко. Однак така можливість продовжує існувати.