Росія: застрелено чоловіка, який вкрав шпалери з магазину

02 Jun, 2020 | |

Інформація про крадіжку надійшла 31 травня 2020 року. 27-річний чоловік вкрав чотири рулони шпалер вартістю близько 8 тис. рублів (3 тис. гривень). Його почали переслідувати співробітники магазину, але чоловік встиг сховатися вдома. Поліції, яка прибула пізніше, чоловік не відкрив, але впустив до квартири свого батька. В ніч на 1 червня до квартири прибула Росгвардія та штурмувала помешкання.

Вони виламали двері та спробували затримати чоловіка. В результаті його застрелили.

Інформація щодо інциденту різниться. Правоохоронці переконують, що чоловік напав на них з ножем та предметом, схожим на автомат.

"Підозрюваний тримав спрямований в їх бік предмет, зовні схожий на автоматичну зброю, висловлював погрози на адресу співробітників і поводився агресивно. У результаті за обставин, що склалися, сприйнявши його дії як реально небезпечну ситуацію, вирішили відкрити вогонь", - заявили в Росгвардіі.

Батько чоловіка натомість стверджує, що у сина був ніж для різання шпалер, але він ні на кого не нападав. Він також каже, що син переконував, що заплатив за шпалери, але за ним погналися "якісь бандити".

З квартири, за даними видання, вилучили два ножі, арбалет, газовий балончик і предмет, схожий на автомат, пише видання. У будівельному магазині порталу підтвердили факт крадіжки шпалер.

Уповноважена з прав людини в Свердловській області Тетяна Мерзлякова звернулася за роз'ясненнями до місцевих правоохоронців.

"Я хотіла б знати і хотіла б, щоб це було відомо суспільству, чому була застосована спецоперація. На мій погляд, баланс тут нерівномірний. Це не якась терористична акція. Це взагалі дуже складно назвати будь-якою акцією, яка б потребувала втручання якихось серйозних сил. Принаймні, це так здається з боку ", - зазначила Мерзлякова.

 

Tags: Росія
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?