Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

19 Jul, 2017 | Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн |
Johan McCain

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія". Остаточна відповідальність за це останнє грубе порушення суверенітету України лежить на Росії  Володимира Путіна, керівництво якої фінансує та озброює сепаратистів.

Таке нелегальне проголошення російської маріонеткової держави на сході України також  порушує Мінські угоди Росії. Через свою агресивну поведінку Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру, щоб ці мінські угоди були реалізовані. Натомість Володимир Путін підраховує, що чим більше українців вбивають його маріонетки, тим більше української території вони зможуть захопити. І чим більше Путін змушує Україну присвячувати обмеженим ресурсам війну, а не поліпшити економіку, тим більше він може дестабілізувати владу в Києві та запобігати Україні реалізувати своє євроатлантичне майбутнє.

Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні чесно прийняти реальність, що ми не змогли кардинально змінити підходи Росії в Україні протягом останніх трьох років.

Якщо ми серйозно ставимось до закінчення кровопролиття на Сході України та відновленні суверенітету та територіальної цілісності України, ми повинні бути готові мислити та діяти заново, щоб примусити до російсіян змінити поведінку. Наприклад, не достатьно лише сказати, що США та європейські санкції, введені після анексії Криму, залишатимуться до тих пір, поки Росія не виконає свої зобов'язання за мінськими угодами. Цей підхід був випробуваний, і це не вдалося. Діючи разом, Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні розробити політику та стратегію для посилення дипломатичних, економічних та військових наслідків, які примусять Росію до виконання своїх зобов'язань за мінськими угодами. Тут вдома, ми повинні запропонувати сильніші санкції що до Росію на стіл презденту та надати Україні оборонну зброю, яку вона потребує для захисту себе.

https://www.mccain.senate.gov/public/index.cfm/2017/7/statement-by-sasc…

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?