ЄС: санкції проти Сирії послаблено

25 Apr, 2013 | |

 22 квітня 2013 року Рада Європейського Союзу із закордонних справ ухвалила рішення, яким послаблюються окремі обмежувальні заходи проти Сирії, включаючи ембарго на нафту, що обумовлено необхідністю посилити допомогу цивільному населенню та підтримку опозиції країни.

 

Згідно з рішенням, відтепер відповідні структури держав-членів ЄС можуть здійснювати три види трансакцій:

• імпорт нафти і нафтопродуктів, включаючи фінансування і страхування операцій;

• експорт ключового обладнання і технологій для нафтової та газової промисловості Сирії, фінансування і страхування експортних операцій;

• інвестування нафтової промисловості Сирії.

 

Здійснення трансакцій буде ухвалюватися відповідними структурами держав-членів ЄС лише після консультацій із Сирійською національною коаліцією опозиційних і революційних сил з тим, щоб ці трансакції не порушували діючі санкції ЄС проти Сирії, зокрема, замороження рахунків осіб та установ, які мають відношення до репресій у країні.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
Пенні Пріцкер
Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України

1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.

Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Норберт Реттген
Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.