ЄС: санкції проти Сирії послаблено

25 Apr, 2013 | |

 22 квітня 2013 року Рада Європейського Союзу із закордонних справ ухвалила рішення, яким послаблюються окремі обмежувальні заходи проти Сирії, включаючи ембарго на нафту, що обумовлено необхідністю посилити допомогу цивільному населенню та підтримку опозиції країни.

 

Згідно з рішенням, відтепер відповідні структури держав-членів ЄС можуть здійснювати три види трансакцій:

• імпорт нафти і нафтопродуктів, включаючи фінансування і страхування операцій;

• експорт ключового обладнання і технологій для нафтової та газової промисловості Сирії, фінансування і страхування експортних операцій;

• інвестування нафтової промисловості Сирії.

 

Здійснення трансакцій буде ухвалюватися відповідними структурами держав-членів ЄС лише після консультацій із Сирійською національною коаліцією опозиційних і революційних сил з тим, щоб ці трансакції не порушували діючі санкції ЄС проти Сирії, зокрема, замороження рахунків осіб та установ, які мають відношення до репресій у країні.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг
Генсек НАТО

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.