Ізраїль: Прем’єр-міністр країни зустрінеться з Президентом Росії

13 May, 2013 | |

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін НЕТАНЬЯХУ проведе 14 травня 2013 року робочу зустріч з Президентом Росії Володимиром ПУТІНИМ. Лідери двох країн мають намір обговорити під час зустрічі ситуацію навколо Сирії.

 

Це особливо важливо у контексті різкого погіршення ситуації в цій державі, що призвело до низки трагічних подій, зокрема нанесення Ізраїлем військо-повітряного удару по території Сирії, а також терористичних актів на території Туреччини, до яких можуть бути залучені представники сирійської влади.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.