Киргизстан: інвестиції в країну зростають

02 Oct, 2013 | |

У I півріччі приплив прямих іноземних інвестицій в Киргизстан збільшився в 1,4 рази і склав 345. 5 млн. доларів США , а сальдо склалося в розмірі 222.9 млн. доларів. Про це йдеться в даних Національного статистичного комітету.

У I півріччі 2013 обсяги надходження прямих іноземних інвестицій з Китаю в порівнянні з відповідним періодом 2012 року збільшилася на 2,4 %, що склало в загальному обсязі 84.5млн. доларів , минулого року даний показник дорівнював 82.5млн..

Інвестиції з Китаю , в основному , направлялися в підприємства обробної промисловості - 42,9 % , при цьому 91,5 % - у виробництво нафтопродуктів і геологорозвідку - 41,8 %.

За цей період обсяг надходження прямих інвестицій з Росії в Киргизстан також збільшився.

За 6 місяців цього року загальний обсяг прямих інвестицій, що надійшли в республіку з Росії склався на рівні 37.7млн. доларів , коли за відповідний період минулого року показник дорівнював 16,4 млн..

Основний обсяг інвестицій з Росії був направлений в підприємства обробної промисловості-35,4 %, при цьому 68,2 % - у текстильне і швейне виробництво, 31,4 % - у виробництво харчових продуктів, включаючи напої та тютюнові вироби , в виробництво та розподілення електроенергії , газу та води- 26,5 % і сферу фінансової діяльності -12,7 %.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?