Прем’єр Микола Азаров тягне Росію до переговорів Україна-ЄС

03 Dec, 2013 | |

The Geostrategy Group has learned the details from the meeting between the Prime Minister Azarov and Ambassadors of the EU member states, the USA and Canada, as well as head of the EU Delegation to Ukraine that was held in Kyiv on 2 December, 2013. According to our sources, the Ukrainian Prime Minister sent disturbing political signal to the West.

Групі глобальної розвідки Geostrategy стали відомі подробиці зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи АЗАРОВА із Послами держав-членів Європейського Союзу, США та Канади, а також головою Представництва ЄС в Україні, яка відбулася 2 грудня 2013 року в Києві.

 

Під час зустрічі Микола АЗАРОВ змалював Послам песимістичну картину внутрішньо економічної ситуації в Україні:

 

• сказав про прогнозоване скороченні ВВП у 2013 р. на 0,6%;

• вказав на зменшення валютних резервів до позначки 20 млрд. доларів США;

• поінформував про виплати в поточному році кредитів МВФ у розмірі 10 млрд. доларів США,

• нагадав про скорочення на 25% товарообігу з РФ та на 30% українського експорту до Казахстану;

• нагадав про загрозу виключення України з режиму вільної торгівлі в рамках СНД в разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

 

Микола АЗАРОВ також сказав про те, що після неодноразових спроб української сторони переконати Росію у необхідності проведення консультацій з питань мінімізації наслідків підписання Угоди про асоціацію для двосторонніх торговельних відносин між Україною та РФ, російська сторона погодилася на такі переговори, але за умови їх проведення до підписання Угоди. Таким чином, за словами українського прем’єра, Україна була поставлена перед вибором: або зробити паузу у підготовці до підписання Угоди про асоціацію, або зіткнутися з економічним колапсом в країні вже до кінця поточного року. Зазначене пояснення не знайшло достатнього розуміння у іноземних дипломатів, оскільки Захід не виключає можливості того, що українське керівництво навмисне нагнітає атмосферу та свідомо перебільшує роль російського фактора у діалозі Україна – Європейський Союз.

 

Джерела групи Geostrategy вказують на те, що Прем’єр-міністр України продовжив активно нав’язувати Заходу тристоронній формат консультацій з Європейським Союзом, який передбачає участь Росії у цьому процесі. На це Посли іноземних держав ще раз у категоричні формі вказали українському прем’єру на неприйнятність такого формату. Фактично, іноземні дипломати вказали Миколі АЗАРОВУ, що пропонуючи тристоронній формат переговорів, українська сторона фактично відмовляється від ідеї Українського суверенітету, розписується у власній неспроможності вести переговори з Євросоюзом та передає свої національні повноваження в Москву.

Не було жодної реакції від Миколи АЗАРОВА на ці зауваження.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.

Конгрес має надати фінансову підтримку Україні

Бен Кардін
Бен Кардін
Сенатор США, Голова Комітету з закордонних справ Сенату

Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, ук