Росія: МЗС Росії висловило занепокоєння з приводу планів Латвії перевести все шкільне навчання на латиську мову

31 Mar, 2014 | |

Міністерство закордонних справ Росії висловило стурбованість планами влади Латвії, яка заявила про намір перевести з 2018 року все шкільне навчання на латиську мову. «Зазначені ініціативи в сфері освіти є черговим фактом триваючої дискримінаційної політики латвійської влади, спрямованої на примусову асиміляцію російськомовного населення і побудову в Латвії моноетнічного суспільства», - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті МЗС РФ.

У листах, які російське зовнішньополітичне відомство направило керівництву правозахисних структур Ради Європи, ОБСЄ та Європейського союзу, міститься «заклик вплинути належним чином на латвійську владу з метою припинення дискримінації російськомовного населення за національною і мовною ознаками».

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.