Росія: МЗС Росії висловило занепокоєння з приводу планів Латвії перевести все шкільне навчання на латиську мову
Міністерство закордонних справ Росії висловило стурбованість планами влади Латвії, яка заявила про намір перевести з 2018 року все шкільне навчання на латиську мову. «Зазначені ініціативи в сфері освіти є черговим фактом триваючої дискримінаційної політики латвійської влади, спрямованої на примусову асиміляцію російськомовного населення і побудову в Латвії моноетнічного суспільства», - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті МЗС РФ.
У листах, які російське зовнішньополітичне відомство направило керівництву правозахисних структур Ради Європи, ОБСЄ та Європейського союзу, міститься «заклик вплинути належним чином на латвійську владу з метою припинення дискримінації російськомовного населення за національною і мовною ознаками».
Конгрес має надати фінансову підтримку Україні
Бен Кардін
Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, ук
НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону
Єнс Столтенберг
НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.
Україна, криза: чому програють всі?
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation
За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн. В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим як ніколи. Це не повинно бути так.