Росія: МЗС Росії висловило занепокоєння з приводу планів Латвії перевести все шкільне навчання на латиську мову

31 Mar, 2014 | |

Міністерство закордонних справ Росії висловило стурбованість планами влади Латвії, яка заявила про намір перевести з 2018 року все шкільне навчання на латиську мову. «Зазначені ініціативи в сфері освіти є черговим фактом триваючої дискримінаційної політики латвійської влади, спрямованої на примусову асиміляцію російськомовного населення і побудову в Латвії моноетнічного суспільства», - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті МЗС РФ.

У листах, які російське зовнішньополітичне відомство направило керівництву правозахисних структур Ради Європи, ОБСЄ та Європейського союзу, міститься «заклик вплинути належним чином на латвійську владу з метою припинення дискримінації російськомовного населення за національною і мовною ознаками».

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

2013 рік – найбільш складний для Ірану

Аліреза Надер (Alireza Nader)
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?