Путин и Медведев признают действенность санкций

Putin and Medvedev recognizes efficiency of sanctions
30 Apr, 2015

The public appearances of the two top Moscow officials - Russian president Putin and prime-minister Medvedev – confirmed the worries that Russian economy has been seriously affected by the sanctions imposed by the Western countries after the illegal annexation of Crimea and Russia’s military invasion on the Donbass.

Росія: асоціація з ЄС завершить партнерський режим з Україною

26 Sep, 2013

 Прем'єр-міністр Росії Дмитро МЕДВЕДЄВ попередив Україну про наслідки підписання Угоди про асоціацію з ЄС, порадивши не ображатися на негативні дії Росії після підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це він заявив під час зустрічі з керівництвом верхньої палати російського парламенту.

Дмитро МЕДВЕДЄВ розповів про закінчення партнерських відносин з Україною у разі укладання Угоди про асоціацію з ЄС та низку інших проблем для південної сусідки. "У цьому разі для України особливий режим, партнерський, який діяв досі, закінчиться", - заявив російський Прем'єр.

Візити/переговори/міжнародні конференції у період 12-18 листопада 2012 року admin 13 Nov, 2012

• 12 листопада – Канцлер Німеччини Ангела МЕКРЕЛЬ проведе робочі зустрічі з Президентом Португалії Анібалом СІЛЬВА та Премєр-міністром країни Педро КОЕЛЬЙО;

 

• 12 листопада – представники азербайджанської та турецької діаспори у Франції проведуть мирну акцію протесту біля Посольства Вірменії в Парижі з приводу здійснення Президентом Вірменії Сержем САРКІСЯНОМ робочого візиту до Франції;

 

• 13 листопада – Міністри фінансів країн-членів Єврозони проведуть робочу зустріч у Брюсселі, присвячену обговоренню фінансової кризи в Греції;

 

Серж СаркісянМексикаМедведєвГазпромАнгела МеркельІранЄвросоюз

Візити/переговори/міжнародні конференції у період 2-8 липня 2012 року

02 Jul, 2012

 

• 2 липня – Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ проведе робочі зустрічі з Президентом Таджикистану Емамолі РАХМОНОМ та Вірменії Сержем САРКІСЯНОМ.

 

• 2 липня – Королева Іспанії Софія здійснить візит до Філіппін.

 

• 2 липня – Прем’єр-міністр Росії Дмитро МЕДВЕДЄВ здійснить візит до острова Ітуруп, який входить до переліку Курильських островів, щодо яких існують суперечки між Росією та Японією.

 

• 3 липня – Уряд Франції оприлюднить результати роботи щодо стабілізації фінансової ситуації.

 

Питання, які будуть обговорюватися 24 вересня 2011 року Президентами України та Росії

22 Sep, 2011

Аналітична група «Geostrategy», шляхом комплексної оцінки міжнародної ситуації навколо України, повідомляє про дві пропозиції, які зробить російська сторона під час візиту Президента України Віктора Януковича до Москви 24 вересня 2011 року. У цьому зв’язку передбачається зниження градусу напруги в українсько-російських відносинах, який суттєво зріс з моменту останньої зустрічі Віктора Януковича та Дмитра Медведєва 11 серпня 2011 року у Сочі.