Поразка «Набукко» спонукає Вашингтон до нових дій в регіоні Каспійського моря

The defeat of Nabucco encourages the US to new actions in the Caspian region
15 Aug, 2013

Сенат США зайнявся питанням будівництва нових шляхів постачання енергетичних ресурсів з регіону Каспійського моря до ринку Європейського Союзу. На початку вересня 2013 року американські законодавці будуть ставити перед Адміністрацією Президента США низку питань, покликаних активізувати процес постачання енергоносіїв з регіону Каспійського моря на ринок Європи. Що ж конкретно робитиме Вашингтон в регіоні Каспію? І які наслідки від цих дій матиме Європа?

Елементи американської системи ПРО можуть з’явитися в Японії

19 Apr, 2013

Аналітики групи глобальної розвідки Geostrategy продовжують аналізувати причини та мотиви провокування нової «корейської кризи».

 

На так званій «корейській кризі» будуть обкатані можливості американської системи протиракетної оборони (ПРО). Загострення ситуації на Корейському півострові також може створити сприятливі передумови для того, що нові елементи ПРО були розміщені на території в Японії.

Чи захворіє Україна на «російський антиамериканізм»?

Це вірус чи набута недуга?
16 Jan, 2013

Протягом тривалого часу російський анти-американізм успішно використовується Москвою як інструмент просування зовнішньополітичних інтересів на міжнародній арені, механізм відвертання уваги громадськості Росії від реальних проблем всередині країни та як засіб консолідації російського суспільства «проти спільного ворога». Чи може Україна захворіти на таку «російську хворобу»?

Чи розпочнеться широкомасштабна війна в Сирії у 2013 році?

Режим Башара АСАДА сильно хитається
04 Dec, 2012

Ситуація в Сирії продовжує залишатися складною, навіть не зважаючи на безпрецедентно високий політичний та економічний тиск США та ЄС на правлячий режим Б.Асада, з одного боку, та підтримку Росії та Китаю цього режиму, з іншого. Однак тенденції вказують на те, що повстанці поступово починають перемагати. Така тенденція може призвести до виникнення в Сирії у 2013 році широкомасштабної громадянської війни.

Берлін зробив політичну ставку. На Віталія Кличка

19 Aug, 2012

 Група глобальної розвідки Geostrategy розглядає проведення в Україні у жовтні 2012 року виборів до Верховної Ради лише як генеральну репетицію у підготовці до проведення президентських виборів, запланованих на 2015 рік.

 

ПУТІН 2012-2018

10 May, 2012

Третій прихід Володимира Путіна на посаду Президента – найвищий державний пост в сучасній ієрархічній системі влади в Російській Федерації – несе найбільшу кількість прямих небезпек саме для керівників держав країн-членів Співдружності Незалежних Держав і, в першу чергу, для України. Розраховувати на підтримку країн Заходу поки що не доводиться.