Казахстан: Президент пішов у відставку
Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв виступив сьогодні в ефірі республіканських телеканалів із заявою про свою відставку. «Я прийняв рішення скласти повноваження президента Республіки Казахстан. В цьому році виповнюється 30 років мого перебування на посаді вищого керівника. Я був удостоєний великої честі стати першим президентом незалежного Казахстану», - сказав він. Нурсултан також висловив упевненість в тому, що його країна йде правильним шляхом.
«Якщо ми будемо сильними, всі будуть зважати на нас. Якщо ми сподіватимемося на когось, то втратимо всі свої досягненя. Хай живе Казахстан! »- заявив Назарбаєв. Він подякував своєму народу за те, що вони підтримали його на всіх виборах: «Це щастя бути президентом такої країни. Я служив вам вірою і правдою».
Відразу виникає питання про наступника Назарбаєва. Схоже на те, що він лобіює голову сенату парламенту Касим-Жомарт Токаєва - саме до нього, за Конституцією, переходять повноваження першої особи до виборів. Про Токаєва Назарбаєв розповідав, про його успішне «сходженні вгору», казав, що це «саме та людина, кому ми можемо довірити управління Казахстаном».
Але хто б не став президентом, це майже напевно буде «людина Назарбаєва». А сам він за новим законодавством є довічним головою Ради безпеки Казахстану, а ця структура, по суті, стає вище всіх інших гілок влади, оскільки фактично координує діяльність всіх державних структур, включаючи силові. Тобто цілком можливо, що, йдучи, Назарбаєв залишиться тіньовим главою держави
До своєї відставки він також підготувався, розігнавши уряд, були серйозні призначення в «верхівці» влади, зокрема, в силовому блоці, він успішно попрацював над зміцненням владних інститутів.
Ми повинні продовжити надавати підтримку

Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій
Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США
Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.