Крым – это украинская ковырялка

Crimea is a leverage for Ukraine
17 Oct, 2014

15 октября 2014 года во время эфира на довольно –таки либеральном российском радио «Эхо Москвы» оппозиционный российский политик Алексей НАВАЛЬНЫЙ сделал прогнозируемое и, в то же время, очень неприятное для украинских граждан заявление. Он признал Крым частью России и выразил уверенность в том, что полуостров останется в ее составе. В интервью «Эху Москвы» политик порекомендовал украинцам отталкиваться от этого факта.

Вот прямая цитата высказывания Навального:

Крим: «Єдина Росія» лідирує на виборах

15 Sep, 2014

Партія "Єдина Росія" набирає 70,7% голосів на проведених у неділю виборах депутатів парламенту Криму, анексованого Росією в березні.

В неділю у 84 регіонах Росії пройшли вибори до місцевих органів влади: в 30 суб'єктах обирали губернаторів, в 14 - депутатів законодавчих зборів.

Згідно з попередніми результатами, в тих регіонах, де обирали нових голів, лідирують чинні керівники; всі вони - висуванці від "Єдиної Росії".

Явка виборців на виборах у Криму ввечері в неділю склала трохи більше 45% від загальної кількості виборців, тобто на виборчі дільниці прийшли майже 613 тис. людей.

Вибори в Росії: майбутнє з багатьма невідомими?

06 Mar, 2012

Прогнозована перемога Володимира ПУТІНА на президентських виборах 4 березня 2012 року залишила більше питань, ніж дала відповідей на них. Головний висновок, який зробила аналітична група Geostrategy з урахуванням реконфігурації політичного ландшафту в Росії, полягає у тому, що ера відносної внутрішньої стабільності під протекторатом Володимира ПУТІНА невідворотно минає.

«Французьке попередження» від США

12 Jun, 2011
14 травня 2011 року один з найбільш сильних потенційних суперників Ніколя Саркозі на президентських виборах у 2012 році – директор Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан – був затриманий у США за звинуваченнями у сексуальному насильстві, а 19 травня 2011 року він написав заяву про звільнення посади директора МВФ.
Міжнародні експерти вважають, що після втягнення Д. Стросс-Кана у даний конфлікт він практично втратив шанси бути обраним на посаду Президента Франції у 2012 році.
Події навколо звинувачень, висунутих Д.Стросс-Кану Верховним судом штату Нью-Йорк, вказали на повернення Сполучених Штатів Америки у гру на європейському континенті, а також на прагнення сформувати у ближчому майбутньому клуб держав, які б поділяли погляди США на шляхи вирішення глобальних викликів і загроз.
 
12.06.2011