Росія: витрати на оборону будуть зростати
Керівництво Російської Федерації має намір і надалі збільшувати асигнування на оборонні цілі. Зокрема, до 2015 року витрати на оборону становитимуть близько 97 мільярдів дол. США.
Передбачається, в наступному 2013 році з державного бюджету Росії на військові цілі буде використано близько 3.2% від загального обсягу ВВП, у 2014 році – близько 3.4% від загального обсягу ВВП, а у 2015 році – практично 4%.
Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе
Урсула фон дер Ляєн
Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.
Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".
Ми не маємо європейської армії…
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті
Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.