ЄС: ухвалено рішення утримуватись до 1 серпня від поставок зброї сирійським опозиціонерам

20 Jun, 2013 | |

 Рада Європейського Союзу у закордонних справах ухвалила рішення про те, що поставки зброю ЄС сирійським опозиціонерам будуть базуватись на суворих критеріях. Про це заявив офіційний представник Високого представника ЄС Кетрін ЕШТОН. За його словами, такі поставки будуть мати на меті тільки захист населення та повинні відповідати кодексу поведінки при експорті зброї, а рішення про поставки повинно розглядатися в кожному конкретному випадку. Одночасно, ЄС вирішив утримуватись він поставок зброї сирійським повстанцям до 1 серпня 2013 року, коли позиція ЄС з цього питання буде переглядатися на Раді ЄС після доповіді Кетрін ЕШТОН та консультацій із Генеральним секретарем ООН.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.