ЄС: ухвалено рішення утримуватись до 1 серпня від поставок зброї сирійським опозиціонерам

20 Jun, 2013 | |

 Рада Європейського Союзу у закордонних справах ухвалила рішення про те, що поставки зброю ЄС сирійським опозиціонерам будуть базуватись на суворих критеріях. Про це заявив офіційний представник Високого представника ЄС Кетрін ЕШТОН. За його словами, такі поставки будуть мати на меті тільки захист населення та повинні відповідати кодексу поведінки при експорті зброї, а рішення про поставки повинно розглядатися в кожному конкретному випадку. Одночасно, ЄС вирішив утримуватись він поставок зброї сирійським повстанцям до 1 серпня 2013 року, коли позиція ЄС з цього питання буде переглядатися на Раді ЄС після доповіді Кетрін ЕШТОН та консультацій із Генеральним секретарем ООН.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом: