Литва: карантинні обмеження скасовуються

29 Jun, 2021 | |

28 червня Уряд Литовської Республіки ухвалив рішення про скасування з 1 липня 2021 року дії загальнонаціонального карантину на території країни, який було запроваджено у листопаді 2020 року.

За рішенням Уряду Литви залишаються чинною вимога щодо носіння захисних масок для обличчя, дозволяється надання послуг у громадських закладах, місцях відпочинку та розваг. Культурні, розважальні, спортивні чи інші заходи організовуватимуться та проводитимуться відповідно до умов управління людськими потоками, дотримання безпечної відстані та використання інших необхідних заходів гігієни та особистого захисту.

Дошкільна, початкова, базова, середня освіта, професійне навчання та вища освіта, неформальна освіта дорослих та дітей забезпечуватимуться за умови використання засобів індивідуального захисту. Максимум 30 дітей у групі можуть одночасно брати участь у заняттях в приміщенні та в дитячих таборах.

Умови для перетину державного кордону Литви залишаються незмінними.

 

 

Tags: Литва
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів:

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.