Литва: карантинні обмеження скасовуються

29 Jun, 2021 | |

28 червня Уряд Литовської Республіки ухвалив рішення про скасування з 1 липня 2021 року дії загальнонаціонального карантину на території країни, який було запроваджено у листопаді 2020 року.

За рішенням Уряду Литви залишаються чинною вимога щодо носіння захисних масок для обличчя, дозволяється надання послуг у громадських закладах, місцях відпочинку та розваг. Культурні, розважальні, спортивні чи інші заходи організовуватимуться та проводитимуться відповідно до умов управління людськими потоками, дотримання безпечної відстані та використання інших необхідних заходів гігієни та особистого захисту.

Дошкільна, початкова, базова, середня освіта, професійне навчання та вища освіта, неформальна освіта дорослих та дітей забезпечуватимуться за умови використання засобів індивідуального захисту. Максимум 30 дітей у групі можуть одночасно брати участь у заняттях в приміщенні та в дитячих таборах.

Умови для перетину державного кордону Литви залишаються незмінними.

 

 

Tags: Литва
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.