Лівія: Лівійська національна армія, за підтримки російської ПВК Вагнера, почала похід на Тріполі admin 05 Apr, 2019

Лівійська національна армія (ЛНА), яку підтримує російська ПВК Вагнера, почала в четвер похід на Тріполі, раніше оголосивши про перекидання сил в західний регіон, на який поширюється влада визнаного світовою спільнотою Уряду національної згоди  прем'єра Фаїза Сараджа.

ЛівіяРосіявійна Лівія: не прийматиме участь у зустрічі виробників нафти, 17 квітня в Досі. admin 22 Mar, 2016

Лівія відмовилася брати участь у зустрічі виробників нафти, присвяченій можливості заморозки видобутку, яка повинна пройти 17 квітня в Досі. Про це, повідомила арабська служба британської телекомпанії SkyNews.

Представник Лівії в ОПЕК пояснив відмову тим, що його країна має намір наростити виробництво нафти, коли їй дозволять умови.

До падіння режиму Каддафі і початку військових дій в 2011 році Лівія видобувала 1,6 млн барелів на добу, в даний час - 400 тис..

Деякі країни-члени ОПЕК можуть не приїхати на зустріч в Катарі в квітні, але 15-16 основних виробників нафти в світі візьмуть участь у зустрічі, і "це непогана цифра", заявив генеральний секретар ОПЕК Абдулла аль-Бадрі.

Лівіянафта США, Велика Британія: з Лівії евакуйована частина дипломатичного персоналу admin 15 May, 2013

 Збройні формування колишніх революціонерів продовжують блокаду Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва Лівії.

 

10 травня 2013 року біля Міністерства відбувалися сутички між прихильниками та опонентами цієї силової акції. У результаті близько двох десятків осіб отримали тілесні ушкодження, кількох активістів було заарештовано. Уряди США та Великої Британії евакуювали з Лівії частину свого дипломатичного персоналу, однак призупинення діяльності американського та британського посольств в Тріполі наразі не розглядається.

 

ЛівіяСШАВеликобританія Лівія: підвищено безпеку на кордонах та нафтових родовищах admin 24 Jan, 2013

 

З урахуванням необхідності стабілізації внутрішньої ситуації лівійська влада прийняла рішення про посилення заходів зі охорони державного кордону, а також нафтових родовищ.

 

Зокрема, передбачається, що кожне нафтове родовище буде охоронятися близько 50 військовослужбовцями, які повинні звести до мінімуму усі можливі ризи щодо видобутку нафти. Це особливо важливо для Лівії сьогодні, коли Уряд цієї країни робить спроби стабілізувати внутрішньополітичну та соціальну ситуацію в країні.

Лівія Лівія: Італія прийняла рішення закрити своє консульство admin 15 Jan, 2013

Керівництво Італії прийняло рішення тимчасово закрити консульство у Бенгазі, а також евакуювати весь його склад після того, як проти консульської установи було здійснено атаку.

 

Посольство України в Лівії продовжує свою роботу у штатному режимі.

ЛівіяІталія СТАТИСТИКА «АРАБСЬКОЇ ВЕСНИ» admin 01 Oct, 2012

 Про що треба пам’ятати українським партіям?

Найбільш значимими для світу політичними подіями у 2011 та 2012 роках став процес глибинної зміни політичних режимів в низці країн Північної Африки та Близького Сходу. Експерти групи глобальної розвідки Geostrategy провели статистичне дослідження подій «Арабської весни», результати якого демонструють масштабність політичних перетворень у відповідних регіонах та вказують на потенційні загрози, які з’являються в Україні.

СиріяЛівіяЄменЄгипет Візити/переговори/міжнародні конференції у період 21-27 травня 2012 року admin 21 May, 2012

• 21 травня – розпочнеться судовий процес на громадянами України, Росії та Білорусі, які брали участь у військових операціях на території Лівії у 2011 році.

• 21-29 травня – офіційна делегація китайської провінції Яннан відвідає з робочим візитом Шрі-Ланку, Болгарію, Румунію та Польщу.

• 21 травня – у Відні будуть відновлені консультації за участю офіційних представників Ірану та МАГАТЕ щодо розвитку іранської ядерної програми.

• 23 травня – Глави держав-членів Європейського Союзу зберуться у Брюсселі на неформальну вечерю, присвячену питанням відновлення економічного зростання в зоні євро.

ТуркменістанТуреччинаРосіяПівнічна КореяМАГАТЕЛівіяІндіяЄвросоюз Китай: китайські компанії не можуть повернутися до Лівії admin 07 Mar, 2012

Міністр Китаю з питань торгівлі Чен ДЕМІНГ заявив про те, що китайські компанії не можуть повернутися на ринок Лівії в нинішніх умовах, коли безпекова ситуацію всередині країни є нестабільною та становить загрозу для китайський громадян.

Китайський міністр також вказав на існування проблем у спілкуванні китайських компаній з представниками лівійського уряду. Зокрема, лівійська влада поки що відмовляється сплачувати грошову компенсацію за трати, які зазнали китайські компанії під час проведення військових дій на території країни у 2011 році.
 

ЛівіяКитай