Информация о смерти бывшего руководителя управления Киевской городской государственной администрации Светланы МАКЕЕВОЙ, которая в 2011 году на протяжении нескольких месяцев делила камеру в Лукяновском следственном изоляторе с бывшем Премьер-министром Украины Юлиею ТИМОШЕНКО, подтверждает очень опасную тенденцию: Россия, возможно, готовит провокации в отношении Украины, которые могут сорвать подписание в ноябре этого года Соглашения об ассоциации с Европейским Союзом.
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
-Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.
США: оцінка шансів для України підписати Угоду про асоціацію
10 червня 2013 року на сайті впливового американського політологічного центру «Інститут Брукінгза» розміщено статтю відомого експерта, колишнього Посла США в Україні Стівена ПАЙФЕРА під назвою «Україна: Янукович, Тимошенко і Європа - знову», в якій автор вказує на невирішеність питання звільнення Юлії ТИМОШЕНКО, яке є необхідною передумовою для успішного завершення процесу підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС. Американський експерт зазначає, що, хоча серед європейських країн сьогодні немає консенсусу з приводу необхідності помилування Юлії ТИМОШЕНКО, їх більшість, в першу чергу Франція та Німеччина вимагають дій у цьому напрямку.
Эксперты Совета Европы в 2013 году посетят украинские тюрьмы
В 2013 году Европейский комитет по предупреждению пыток и бесчеловечного или унижающего достоинство обращения или наказания (ЕКПП) планирует изучить в рамках программы плановых посещений обращение с лицами, лишенными свободы, в следующих десяти странах: Бельгия, Венгрия, Греция, Кипр, Польша, Сан-Марино, Словакия, Турция, Черногория и Украина.
«Справа Тимошенко» допомогла Росії та Німеччині реалізувати «Північний потік»
Німеччина відіграє особливу роль у справі колишнього Прем’єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО.
Загальновідомо, що Берлін займає особливо активну позицію у справі колишнього Прем’єр-міністра України, виступаючи найбільш активним адвокатом Юлії Тимошенко в таких європейських інституціях, як Європейський Союз, Європейський Парламент та Рада Європи.
Справа «Тимошенко проти України». Сценарії розвитку
Малоймовірним є те, що Європейський суд з прав людини у рішенні справи «Тимошенко проти України» зобов’яже Україну звільнити з в’язниці колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко. Однак така можливість продовжує існувати.
Члени Комітету Ради Європи з питань запобігання тортурам можуть приїхати в Україну вже ближчим часом
Група «Geostrategy” продовжує фіксувати активність міжнародних інституцій щодо справи колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. При цьому аналітики групи вважають, що рівень уваги до цього питання з боку Європейського Союзу та Ради Європи продовжує залишатися високою і ближчим часом навряд чи спаде.
Дане проблемне питання вже розглядалося групою у широкому міжнародному аспекті.
ТРИ причини, чому ЄС до кінця року підпише з Україною Угоду про асоціацію
Політичні наслідки тиску країн Заходу на Україну
Аналітична група «Geostrategy» розглянула довгострокові зовнішньополітичні наслідки здійснення країнами Європейського Союзу та Сполученими Штатами тиску на керівництво України у зв’язку із судовою справою проти колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Особливо актуальним це питання стало у світлі останнього тижня, коли європейські політики у Страсбурзі та Ялті неодноразово пов’язували підписання Угоди про асоціацію із нормалізацією внутрішньополітичної ситуації в Україні.
«Газова справа» Тимошенко: хто і чому грає ззовні?
Висунення звинувачень колишньому Прем’єр-міністру Юлії Тимошенко саме у порушенні процедури підписання Угоди про постачання російського газу в Україну на період 2009 – 2019 років є частиною багатоходової комбінації, спланованої ззовні. Її мета - переформатувати розклад сил на європейському енергетичному ринку, а також вплинути на перебіг президентської виборчої кампанії в Росії у 2012 році.